Gdy dręczysz się z powodu nieprawidłowej konstrukcji warg sromowych lub innych partii okolic intymnych, miewasz trudność z osiąganiem przyjemności w pożyciu erotycznym spowodowany zmianami lub deformacjami zewnętrznych elementów układu płciowego albo, z powodów subiektywnych, masz ochotę zmienić wygląd okolic płciowych – ginekologia estetyczna proponuje dla Ciebie szereg opcji, które w łatwy sposób rozwiążą te problemy i wydatnie poprawią jakość funkcjonowania.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród bardziej interesujących propozycji ginekologii estetycznej jest użycie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem tego lasera rekomendowany jest w przypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale również w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser może być wykorzystywany również dla rozwiązania odmiennych problemów natury ginekologicznej – dokładne elementy planowanego zabiegu i metody jego dostosowania do indywidualnej sprawy ustalane są w trakcie pierwszej konsultacji ginekologicznej.

Wyniki leczenia mogą przewyższyć założenia, ponieważ powoduje on przywrócenie prawidłowego pH pochwy, poprawia jej nawilżenie, zwiększa odczuwanie satysfakcji erotycznej i redukuje bolączki związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia może być w praktyce bezbolesna oraz bardzo sprawna, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do klasycznych metod jest bardzo krótki, a dyskomfort z tym związany – nieduży.

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg trwa najwyżej 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na wprowadzeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, jaki powoduje obkurczenie i aktywację kolagenu. Pozwala to na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a co za tym idzie – wspiera normalne działanie całego narządu.
Rezultatem jest odzyskanie jakości życia oraz psychologicznej trwałości, oraz radości życia.
Zaraz po zabiegu możliwy jest natychmiastowy powrót do codziennych czynności.

Polecamy:

Ginekolog Wroclaw

Masz kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, ból w trakcie uprawiania seksu, świąd lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz coraz większe problemy w odczuwaniu przyjemności w stosunkach płciowych? Chciałabyś polepszyć wygląd okolic płciowych? Odczuwasz problem z akceptacją wyglądu Twoich okolic intymnych? Jeśli tak to przemyśl laser Aphrodite, jaki w 15 minut potrafi wyeliminować wszystkie bolączki, które dotychczas jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

szafki na buty

Kłopot z zakupem odpowiednich mebli do swego mieszkania już od ...